Pracownik produkcji - stabilna praca

Odświeżone: Wtorek, 17 Wrzesień, 2024  13:06

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Książeczka sanepidowska
  • Pracodawca: FF Marka Własna

Opis oferty pracy

FF Marka Własna sp. z o.o. dynamicznie się rozwija i poszukuje osób na stanowisko Młodszego Pracownika Produkcji. Szukasz stabilnej pracy w przyjaznym środowisku? Chcesz zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo? Ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Chechle Pierwszym (dojazd: Pabianice – 7 min, Łask – 15 min, Łódź – 15 min od Ikei). Firma zapewnia darmowy parking.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne

Realną szansę na awans i rozwój kariery

Przyjazną atmosferę i pracę w zespole nastawionym na współpracę

Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Twoje zadania:

Pakowanie lodów do kartonów zbiorczych

Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Czego oczekujemy:

Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Chęci do nauki i zaangażowania w pracę na produkcji

Dobrej organizacji pracy i komunikatywności

Nie mroź swojej kariery! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Analizy aplikacji dokonujemy z dużym zaangażowaniem. Kontakt z naszej strony następuje często jeszcze tego samego dnia lub kolejnego, a maksymalny czas na odzew to 5 dni roboczych. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w przypadku tej rekrutacji, zachęcamy do wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach – a być może już za jakiś czas będziemy w stanie zaoferować Ci bardziej dopasowaną i atrakcyjniejszą propozycję współpracy.

Dziękujemy za poświęcony czas oraz zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej lodowej społeczności.

Etapy rekrutacji:

1. Odbieram i analizuję Twoje CV

2. Dzwonię do Ciebie, umawiamy się na rozmowę w zakładzie produkcyjnym

3. Organizujemy zatrudnienie!

FF Marka Własna sp. z o.o. jesteśmy polską firmą działającą od ponad 20 lat na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego, posiadamy dwa duże zakłady produkcyjne w Kaliszu i Chechle Pierwszym. Najważniejsi są dla nas ludzie – potrzeby naszych zespołów i oczekiwania naszych Klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Chcemy zmieniać świat lodów, wyznaczając nowe standardy produkcyjne.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

https:// ffmw.pl/uploaded/proces_rekrutacji/FFMW-RODO-klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy.pdf
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Łask w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 sty 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków